پایگاه خبری تحلیلی شهر آبسرد دماوند

آغاز به کار مجدد بخش «راهنمای خرید املاک در شهر آبسرد»

پس از مدت ها که بخش «راهنمای خرید املاک در شهر آبسرد» پایگاه خبری تحلیلی آبسرد آنلاین غیر فعال بود این بخش از امروز و بتدریج فعالیت خود را در سایت آغاز خواهد کرد و در خدمت دوستان و مخاطبین گرامی خواهد بود.

واقعیت این است که شرائط امروز بازار املاک آبسرد با چند سال پیش بسیار متفاوت بوده و این بازار دیگر آن بازار ایمن و بی دردسر سابق نیست و ضریب ریسک خرید املاک و کشف فساد در معاملات بویژه در املاک واقع در حومه شهر آبسرد به نحو قابل توجهی افزایش یافته و به قول معروف این روزها حداقل در منطقه آبسرد ملک بی دردسر و شسته روفته کمتر پیدا می شود.

البته از نظر قیمت بسیاری از املاک در کف قیمتی ۳ ساله خود می باشند ولی افزایش ضریب ریسک در معاملات می تواند عاملی بازدارنده در این بین باشد لذا ضروری است که خریداران محترم با چشمانی بازتر و آگاهی بیشتر وارد معاملات شده و از خریدهای احساسی و هیجانی اکیداً خودداری نمایند.

این رسانه بر حسب وظیفه اخلاقی که برای خود قائل است تا سرحد امکان اطلاعات لازم را بصورت پست های آموزشی و اطلاع رسانی در بخش «راهنمای خرید املاک در شهر آبسرد» تقدیم حضور دوستان و مخاطبان گرامی خواهد نمود و در صورت امکان اطلاعاتی در رابطه با خرید املاک و مستغلات در سراسر منطقه شرق شهرستان دماوند شامل شهرهای آبسرد و کیلان و روستاهای تابعه نظیر زان و لومان،آئینه ورزان،خسروان،جابان،سربندان،سرخه ده،اوچونک،مقانک، هاشمک و قره قاج و سید آباد و آرو و در صورت مهیا شدن شرائط گرمابسرد و روستاهای محور دلیچائی شامل کهنک،مومج،دهنار و هویر را نیز خدمت مخاطبان گرامی تقدیم خواهیم کرد.

چند نکته ضروری در رابطه با خدمات این بخش از پایگاه خبری آبسردآنلاین:

 • اطلاعات ارائه شده در این بخش از پایگاه خبری آبسردآنلاین جهت آشنا سازی خریداران با فضای معاملات املاک در منطقه آبسرد بوده و این سایت هیچ فایل یا مورد پیشنهادی برای فروش املاک و یا اطلاعی از قیمت روز املاک نداشته و خریداران محترم جهت کسب اطلاع از قیمت ها و شرائط پرداخت باید ضمن حضور در منطقه از مشاورین املاک از آنها کسب اطلاعات نمایند.
 • تحقیق در رابطه با میزان وثوق و اعتبار مشاورین املاک منطقه و یا صحت و سلامت فایل های ارائه شده در صلاحیت این پایگاه خبری تحلیلی نبوده و خریداران محترم باید شخصاً در این رابطه تحقیق نمایند.
 • منطقه شرق شهرستان دماوند شامل چندین شهر و ده ها روستا و هزاران هکتار مساحت می باشد و به همین دلیل ارائه ریز اطلاعات در رابطه با هر نقطه و هر پلاک ثبتی بویژه در پلاک های دارای تداخل با اراضی ملی تقریباً محال می باشد لذا در صورت تمایل به خرید املاک در این منطقه ابتدا فایل یا مورد مطلوب خود را بصورت کاملاً مشخص و مصداقی انتخاب نموده و سپس با استفاده از مشاورین حقوقی امین نسبت به آن مورد خاص تحقیقات کامل خود را بعمل آورید.
 • در حال حاضر معاملات ملکی در منطقه ما ضریب ریسک بسیار بالایی داشته و به هیچ عنوان نمی توان توقع یک معامله بی دردسر را در این منطقه داشت.
 • کسب اطلاعات در رابطه با سلامت یک زمین جزء اموری است که باید قبل از شروع مذاکرات نهایی و تنظیم قرارداد انجام داد و بررسی سلامت املاک در زمان تنظیم قرارداد عملاً غیر ممکن و حتی محال می باشد.

نوشته ایجاد شد 643

4 دیدگاه در “آغاز به کار مجدد بخش «راهنمای خرید املاک در شهر آبسرد»

 1. سلام
  بسیار عالی است و میتواند بعنوان یک راهنمای بی طرف، نقش به سزایی در آگاهی مردم در خرید املاک این منطقه داشته باشد.
  بسیاری از مردم با تبلیغاتی که برخی از مشاوران املاک منطقه میکنند، اقدام به خرید میکنند و نهایتا دچار مشکلات عدیده ای میشوند.
  پیشنهاد میکنم حداقل شرایطی را که باید خریداران به آنها دقت کنند، عنوان بفرمایید. متأسفانه بسیاری از واسطه ها، همه حقایق را عنوان نمیکنند و اساسا بعضی وقتها خودشان هم از این موضوعات بی خبرند!!!

  1. بله
   چشم
   البته آرشیو قبلی ما که بسیار مفصل و تشریحی بود در یک اتفاق ناخواسته حذف شد و چون نسخه پشتیبان آن هم از بین رفته بود امکان بازیابی آن آرشیو میسر نشد و حال باید از نو تمام آن مطالب تهیه شوند که اگر عمری باشد قطعاً این کار انجام خواهد شد.انشاء الله

 2. با سلام.

  یکی از ضروری ترین مطالب برای این بخش به نظر بنده، مشخص کردن حدود فاز‌های ۱ تا ۳ برای خوانندگان هست که گمان کنم قبلا مطلبی در این خصوص داشتید.

  1. بله
   انشاء الله در روزهای آینده بخش اول راهنمای خرید املاک منتشر خواهد شد و یک مطلب اختصاصی هم در رابطه با فازها و مناطق مختلف اعم از فازهای یک تا سه-هومند های مرانک،اهران،لومان،زان،جابان و … منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *