پایگاه خبری تحلیلی شهر آبسرد دماوند

لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری آبسرد به شورای اسلامی این شهر تقدیم شد

یکی حقایق آشکار در رابطه با شهر آبسرد بی پولی مفرط شهرداری در این روزهای پایانی سال می باشد. شهری که علیرغم ظرفیت های بالقوه بسیار زیاد برای کسب درآمدهای پایدار ، در چاه بی انضباطی مالی و تورم هزینه ها گرفتار شده و کسری بودجه ترجیع بند شعر این شهر و شهرداری شده.

در سال جاری نیز پیرو دستور جانعلی زاده ، شهردار آبسرد لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ پس از چندین جلسه طرح و بررسی، تنظیم و به شورای اسلامی شهر تقدیم گردید.

جانعلی‌زاده شهردار آبسرد در این رابطه بیان کرد: طبق بررسی های کارشناسان شهرداری، سعی شده است بودجه سال آینده بر اساس نیازهای ضروری شهر در نظر گرفته شود بطوری که نفع عموم مردم شریف شهرآبسرد را در پی داشته باشد.

لازم به توضیح است هر چند لایحه مذکور با تلاش معاونت ادمالی اداری و مسئولین واحد های امور مالی،درآمد و سایر کارشناسان شهرداری و پیگیری‌های شهردار شهر آبسرد، پیش از موعد مقرر تنظیم و تحویل گردیده است ولی ظاهراً هیچ برنامه ایی برای جذب سرمایه گذاری و مشارکت(در قالب قراردادهای مشارکت عمومی-خصوصی) جهت ایجاد منابع پایدار درآمدی در آن در نظر گرفته نشده و اتکای شهرداری همانند سنوات قبل به منابع ناپایدار درآمدی می باشد.

نوشته ایجاد شد 671

4 دیدگاه در “لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری آبسرد به شورای اسلامی این شهر تقدیم شد

 1. سلام
  پس باتوجه به اینکه شهرداری روی درآمدهای پایدار برنامه ریزی نکرده است،
  به نظر میرسد امیدی به بهبود اوضاع شهر و سرمایه گذاری وساخت وساز نیست.

 2. سلام
  درصورتیکه از این طرح اطلاعاتی دارید، ممنون میشویم که تشریح بفرمایید..
  فکر میکنم مشکل خیلی هاست.

  1. متاسفانه شایعه بسیار و اخبار موثق بسیار کم است ولی طبق برخی شایعات (!!!!) هم اکنون نیز شهرداری با دریافت مبالغی کلان اجازه ساخت و ساز می دهد
   صحت و سقم این شایعه مورد تائید ما نیست هر چند ظواهر بیانگر چیز دیگری است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *