پایگاه خبری تحلیلی شهر آبسرد دماوند

تخریب به جای تبلیغ،رقیب هراسی به جای ارائه برنامه

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم کشیده شده ولی تا اینجای کار تنها چیزی که ما از رقابت های انتخاباتی دیده ایم تخریب و رقیب هراسی و بعضاً توهین و نشر اکاذیب بوده و هیچ یک از کاندیداها چه اصولگرا و چه اصلاح طلب یک برنامه و یا حتی چارچوب کلی برنامه های خود ارائه نداده اند.

تا هفته گذشته که شش کاندیدا در گود رقابت ها بودند،هر کدام فقط دیگری را می کوبید و امروز هم که دو نفر در کورس رقابت ها باقی مانده اند طرفین با رقیب هراسی و غول ساخت از رقیب قصد در جذب رای دارند!

از یک طرف اصلاح طلبان می گویند که اگر جلیلی بیاید ایران به باد فنا می رود و جنگ و تحریم می شود و از آن طرف اصولگرایان و جبهه پایداری ،رقیب اصلاح طلب خود را ناکارآمد و سازشکار و دور از آرمان های اصیل انقلاب معرفی می کنند و می گویند که تنها راه نجات ایران مقاومت در برابر جبهه استکبار و دنیای غرب است و جالب اینجاست که هیچکدام برنامه ایی برای چهار سال پیش رو ارائه نمی دهند!

تخریب رقیب کار چندان سختی نیست و رقیب هراسی نیز راهبردی کهنه و نخ نما در عرصه تبلیغات است و در دنیای امروز و با وجود این همه رسانه رسمی و غیر رسمی و فضای مجازی و آگاهی مخاطب دیگر کلی گویی جواب نمی دهد پس کاندیداهای عزیز و ستادهای آنها باید تراهکار دیگری برای جذب مخاطب و کسب رای به کار ببندند و وقت و انرژی خود را بیش از این در مسیر اشتباه تلف ننمایند.

شایسته است که این دو کاندیدای عزیز و ستادهای انتخاباتی آنها در این فرصت اندک باقی مانده تا انتخابات حداقل برنامه های کلی خود را در تمام زمینه ها به مردم عرضه نمایند تا مردم آگاهانه تصمیم بگیرند که چه کسی را انتخاب کنند و از هم اکنون بدانند که ماحصل این انتخاب چه خواهد شد.

مردم از کاندیداها

نوشته ایجاد شد 689

دیدگاهتان را بنویسید