IMAGE فردا هر کجا هستید همان جا بمانید
یکشنبه, 04 فروردين 1398
آخرین خروجی نقشه های هواشناسی برای امشب(شامگاه 4... ادامه مطلب ...
IMAGE سال رونق تولید
پنج شنبه, 01 فروردين 1398
سال 97 سال پر ماجرا و سختی بود، در این سال تورم و بی... ادامه مطلب ...
IMAGE ساقیا آمدن عید مبارک بادت
پنج شنبه, 01 فروردين 1398
سال نو و نوروز باستانی بر تمام هموطنان و همشهریان... ادامه مطلب ...
IMAGE درسهای سال 97
سه شنبه, 28 اسفند 1397
تا چند ساعت دیگر سال 97 به انتها می رسد و جای خود را به... ادامه مطلب ...
IMAGE میلاد با سعادت حضرت علی(ع)مبارک
سه شنبه, 28 اسفند 1397
میلاد با سعادت مولود کعبه،مولای متقیان مظهر علم و عزت... ادامه مطلب ...
IMAGE چالش درخت کاج
پنج شنبه, 23 اسفند 1397
سردار علی فدوی معاون هماهنگ‌کننده سپاه با اشاره به... ادامه مطلب ...
IMAGE ورود دو موج بارشی به منطقه آبسرد در آخرین روزهای سال 97
سه شنبه, 21 اسفند 1397
خروجی اغلب نقشه های هواشناسی برای 8 روز آینده(21 اسفند 97... ادامه مطلب ...
IMAGE تعادل شکننده وضع موجود
دوشنبه, 20 اسفند 1397
به قلم دکتر موسی غنی نژاد تجارت فردا فضای... ادامه مطلب ...
IMAGE فروشگاه های زنجیره ائی شهرستان دماوند در برزخ بودن و نبودن
شنبه, 18 اسفند 1397
چندی وقتی است که موضوع حضور فروشگاه های زنجیره ائی در... ادامه مطلب ...
IMAGE خود تحریمی از ترس تحریم
شنبه, 18 اسفند 1397
شاید شما هم افرادی دیده باشید که از ترس شکست خوردن حتی... ادامه مطلب ...
IMAGE نقشه راه پیروزی در جنگ اقتصادی
جمعه, 17 اسفند 1397
آقای روحانی روز چهارشنبه 15 اسفند در جمع مردم گیلان با... ادامه مطلب ...

سال رونق تولید

سال رونق تولید

سال 97 سال پر ماجرا و سختی بود، در این سال تورم و بی ثباتی اقتصادی عملاً باعث کمرنگ شدن شور و نشاط و امید در کشور شده بود و شاید به همین دلیل بود که مقام معظم رهبری،حضرت آیت الله خامنه ای در پیام نوروزی خود با پُرماجرا خواندن سال ۱۳۹۷ فرمودند: «دشمنان نقشه‌ها کشیده بودند، نقشه‌ها داشتند برای ملّت ایران، صلابت ملّت و بصیرت ملّت و همّت جوانان، نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد، در مقابلِ تحریمهای شدید و به قول خودشان بی‌سابقه‌ی آمریکا و اروپا، ملّت ایران، هم در عرصه‌ی سیاسی، هم در عرصه‌ی اقتصادی یک واکنش محکم و مقتدرانه‌ای از خود نشان داد»

ادامه مطلب...

ساقیا آمدن عید مبارک بادت

ساقیا آمدن عید مبارک بادت

سال نو و نوروز باستانی بر تمام هموطنان و همشهریان گرامی و تمام کسانیکه در گوشه گوشه دنیا نوروز را جشن می گیرند مبارک باد.

امید است سال 1398 سالی پر برکت،نعمت و سلامت برای شما عزیزان باشد و در این سال جدید مشکلات و دغدغه های سال 97 برای همیشه از بین رفته و جای آن را شادی و نشاط بگیرد.

درسهای سال 97

درسهای سال 97

تا چند ساعت دیگر سال 97 به انتها می رسد و جای خود را به سال پر ابهام 98 خواهد داد.

سال 97 سال سخت و عجیبی بود...سال 97 سال دانستن و فهمیدن بود...سالی بود که در آن بسیاری از باورهای ما تغییر کرد و ما فهمیدیم که واقعاً خیلی از چیزها را نمی دانیم.

ادامه مطلب...

میلاد با سعادت حضرت علی(ع)مبارک

میلاد با سعادت حضرت علی(ع)مبارک

میلاد با سعادت مولود کعبه،مولای متقیان مظهر علم و عزت و عدالت و سخاوت و شجاعت، اسد الله الغالب، علی بن ابیطالب(ع) و روز پدر بر تمام شیعیان جهان و علی الخصوص تمام پدران مبارک باد

چالش درخت کاج

چالش درخت کاج

سردار علی فدوی معاون هماهنگ‌کننده سپاه با اشاره به وجود اختلاف دمای هوا در نقاط مختلف کشور، گفت: وقتی ۴۹ درجه اختلاف دما در این کشور وجود دارد، نباید فقط یک‌ نوع درخت آن‌ هم کاج کاشته شود؛ کاشت این درخت با سوءنیت صورت گرفته است؛ چون این درخت برای جغرافیای کشورمان نیست.

ادامه مطلب...

ورود دو موج بارشی به منطقه آبسرد در آخرین روزهای سال 97

 ورود دو موج بارشی به منطقه آبسرد در آخرین روزهای سال 97

خروجی اغلب نقشه های هواشناسی برای 8 روز آینده(21 اسفند 97 تا 29 اسفند 97)بیانگر ورود دو موج بارشی متوالی به منطقه ما می باشند که موج اول در روز جمعه و موج دوم در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده شهر آبسرد را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

ادامه مطلب...

تعادل شکننده وضع موجود

تعادل شکننده وضع موجود

به قلم دکتر موسی غنی نژاد

تجارت فردا

فضای اجتماعی،سیاسی ایران در حال حاضر بسیار نگران‌کننده است. مردم با مشاهده فسادهای گسترده‌ای که ریشه در قدرت سیاسی و پشتیبانی برخی مدعیان رادیکال دارد و از هر دو جناح سیاسی در آن حضور دارند، اعتماد خود را به طور کلی به وضعیت فعلی سیاستمداران از دست داده‌اند. مساله فقط شیوه مدیریت نیست، بلکه مهم‌تر از آن فقدان نظریه برای اداره سیاسی و اقتصادی کشور است. کشور ما با روزمرگی آمیخته با پوپولیسم اداره می‌شود و این باعث شده فرصت‌طلبان و متوهمان جاه‌طلب از شرایط موجود سوءاستفاده کنند. هیچ نقشه راه منسجمی برای کل کشور وجود ندارد و هر بخشی از قدرت حوزه زیر مسوولیت خود را به نوعی تیول تبدیل کرده و بدون در نظر گرفتن منافع ملی آن را در جهت منافع خود و نزدیکانشان به تیول می‌دهند.

ادامه مطلب...

فروشگاه های زنجیره ائی شهرستان دماوند در برزخ بودن و نبودن

فروشگاه های زنجیره ائی شهرستان دماوند در برزخ

چندی وقتی است که موضوع حضور فروشگاه های زنجیره ائی در شهرستان دماوند تبدیل به محل جدل بین این فروشگاه ها و برخی از کسبه محلی شده و هر روز یک موضع گیری جدید را از مسئولان شهرستان در این خصوص شاهد هستیم.

در همین راستا مجید صفری ظهر امروز (18 اسفند 97) در حاشیه نشست شورای اداری شهرستان دماوند با اشاره به موضوع حضور فروشگاه های زنجیره ائی در شهرستان دماوند بیان داشتند: «هر فروشگاه زنجیره‌ای که با مجوز استانی قصد فعالیت در شهرستان دماوند را داشته باشد، باید مجوز محلی بگیرد و آنهایی که نمی‌توانند این کار را انجام دهند، باید به قانون تمکین کنند.»

ادامه مطلب...

خود تحریمی از ترس تحریم

خود تحریمی از ترس تحریم

شاید شما هم افرادی دیده باشید که از ترس شکست خوردن حتی حاضر به برداشتن کوچکترین قدم هم نبوده و به قول معروف از ترس افتادن از جلوی بام آنقدر عقب می روند که از سوی دیگر بام سقوط می کنند!

حالا این روزها حکایت برخی(و به عبارت بهتر اغلب)اعضاء مجمع تشخیص مصلحت همین حکایت افتادن از آنسوی بام شده و برخی از اعضاء محترم این مجمع با این استدلال که پذیرش FATF  می تواند مانع از دور زدن تحریم ها گردد به دنبال رد آن هستند.

ادامه مطلب...

هشت توصیه مهم رهبر معظم انقلاب به ریاست جدید قوه قضائیه/ گسترش عدل و احیای حقوق عامه و آزادی‌های مشروع

هشت توصیه مهم رهبر معظم انقلاب به ریاست جدید قوه قضائیه/ گسترش عدل و احیای حقوق عامه و آزادی‌های مشروع

رهبر انقلاب اسلامی در این حکم با تاکید بر لزوم تحول در قوه‌قضائیه و آغاز پرقدرت دوران جدیدی که زیبنده گام دوم انقلاب باشد، از فقاهت، دانش، تجربه، سلامت، امانت و کارآمدی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در مقاطع گوناگون خدمت و سوابق طولانی ایشان در قوه‌قضائیه و آشنایی کامل با همه زوایای آن، به‌عنوان دلایل این انتخاب یاد، و در ادامه هشت توصیه مهم خطاب به رئیس جدید قوه‌قضائیه بیان کردند. متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

ادامه مطلب...