پایگاه خبری تحلیلی شهر آبسرد دماوند

ساماندهی سرعت‌گیرهای بلوار آیت‌الله خامنه‌ای( بلوار هومند) شهر آبسرد

عاقبت سرعت گیرهای پر حاشیه و خطرناک بلوار آیت الله خامنه ای ( بلوار هومند ) شهر آبسرد جمع آوری و با سرعت گیرهای استاندارد آسفالتی جایگزین شدند.

به گزارش پایگاه خبری آبسردآنلاین به نقل از پایگاه خبری امید دماوند پیرو نارضایتی شهروندان از سرعت‌گیرهای پلاستیکی نصب شده در بلوار آیت‌الله خامنه‌ای شهر آبسرد که باعث بروز آسیب های جدی به سیستم جلوبندی خودروهای عبوری می شدند، موضوع توسط سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر مورد پیگیری قرار گرفت.

بر همین اساس، طی جلسه مشترک با حضور فرمانده پلیس راهور دماوند موضوع مورد بررسی و تمهیدات لازم اتخاذ و مصوب شد جمع آوری ۱۱ ردیف سرعت گیرهای پلاستیکی و اجرای ۵ سرعت گیر آسفالتی استاندارد در نقاط مورد نیاز در دستور کار قرار گیرد.

از این تعداد سرعت گیر سه مورد در مسیر شمال به جنوب این بلوار( مسیر وردی به شهر) و دو مورد دیگر در مسیر جنوب به شمال( مسیر خروجی) اجرا شدند.

لازم به ذکر است  جمع آوری سرعت گیرهای پلاستیکی غیر استاندارد در دو مسیر رفت و برگشت بلوار هومند آبسرد علاوه بر کاهش خطر تصادف و ایمن سازی مسیر ، کمک بسزایی در آرام سازی تردد خودروها خواهد نمود.

نوشته ایجاد شد 689

2 دیدگاه در “ساماندهی سرعت‌گیرهای بلوار آیت‌الله خامنه‌ای( بلوار هومند) شهر آبسرد

  1. این مورد از معدود اقدامات مسئولین آبسرد است که جداً جای تشکر دارد. حقیقتاً انقدر کار مثبت در این ناحیه انگشت شمار است که من وقتی روز یکشنبه این عملیات رو دیدم به سختی به چشمانم اعتماد کردم و چیزی که می‌دیدم رو باور کردم.

دیدگاهتان را بنویسید